BANER.jpg

Intencje Papieskie

Za współczesnych męczenników
Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

Warto odwiedzić

Licznik

Strony internetowe, które warto odwiedzić:

www.ordynariat.opoka.org.pl strona internetowa Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego zawiera bieżące informacje funkcjonowania duszpasterstwa wojskowego.
www.21bsp.wp.mil.pl/pl strona internetowa 21 Brygady Strzelcó Podhalńskich. Historia fomrcji podhalańskich w Wopjsku Polskim, wydarzenia i struktura organizacyjna
http://dzielneniewiasty.blogspot.com Katolickie spojrzenie na problemy kobiet.
http://mateusz.pl/czytania/2015/ Teksty liturgiczne na każdy dzień z komentarzem i przypisami
http://sychar.org/diecezja-rzeszowska/ Rzeszowska Wspólnota Trudnych Małżeństw - Sychar poświęcona małżeństwom w kryzysie.
http://randka-malzenska.pl/
Sakrament małżeństwa i życie w małżeństwie to jak ?dotyk Raju?. Co zrobić, żeby tego nie utracić? Tutaj znajdziesz odpowiedź
http://ps-po.pl/category/blog-ojca-leona/ Blog nagrodzony "Blogiem roku 2014" w kategorii ludzie i pasje.  Refleckie o duchowości i życiu codziennym znanego tynieckiego benedyktyna.
http://www.wakacje.hermanice.dominikanie.pl/ Co roku w lipcu  Dominikańskie Duszpasterstow Rodzin prowadzi Spotkania młodych, które mają charakter piknikowo - rekolekcyjny.