BANER.jpg

Intencje Papieskie

Za współczesnych męczenników
Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

Warto odwiedzić

Licznik

Zmiana księży wikariuszy

21 sierpnia podczas Mszy św. o godz. 12.30 ksiądz proboszcz kmdr por. Grzegorz Golec odprawił mszę dziękczynno-błagalną i oficjalnie pożegnał ks. Jacka Hajduka, który zakończył po 6 latach posługę duszpasterską w naszej parafii i wyjeżdża do służby kapłańskiej na terenie Czech.

 


Ks. proboszcz i przedstawiciele wspólnot parafialnych podziękowali księdzu Jackowi za jego posługę, za dobre słowo, życzliwość do wszystkich. Jednocześnie przedstawił nowego wikariusza, którym został ksiądz Wojciech Środoń.

 

 

22.08.21.4.jpgW imieniu całej wspólnoty parafialnej oraz tych którzy chętnie odwiedzają nasz garnizonowy kościół, dziękujemy za ponad 6 letnią pełną oddania posługę kapłańską i życzymy z całego serca Księże Jacku wielu łask Bożych i darów Ducha Świętego na dalszą posługę duszpasterską w tym mocno zlaicyzowanym kraju jakim są Czechy a Matka Najświętsza niech otacza Cię płaszczem swej matczynej opieki i zapewniamy o modlitwie. Księdzu Wojciechowi natomiast życzymy, aby w naszej parafii czuł się jak w rodzinie i również zapewniamy o modlitwie.