BANER.jpg

Intencje Papieskie

Za współczesnych męczenników
Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

Warto odwiedzić

Licznik

Pielgrzymka do Medjugorie

W dniach 22.06 - 29.06.2019 odbyła się pielgrzymka z parafii Matki Bożej Królowej Polski do Medjugorie.

W Medjugorie spędziliśmy sześć dni.Jest to oaza modlitwy, miejsce spotkania Boga, siebie i drugiego człowieka. To tutaj spotkanie z Maryją Królową Pokoju, daje możliwość spojrzenia na nowo na dar swojego życia, na relacje z drugim człowiekiem, na to, by z sercem pełnym pokoju nieść Chrystusa innym. Udział we Mszy św., wieczornej modlitwie różańcowej, wędrówka na Górę Objawień i Drogę Krzyżową w atmosferze modlitwy, wyciszenia, stała się miejscem spotkania Jezusa w Jego męce i odkryciem na nowo Jego miłości. Razem z Maryją uwielbialiśmy Boga, zawierzając nasze codzienne życie i troski.

Nasze pielgrzymowanie to wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze, wspólna i indywidualna modlitwa, radość, dobre słowo każdego dnia, wdzięczność, odpoczynek nad morzem, podziwianie piękna przyrody. Niech w tym wszystkim będzie uwielbiony Bóg. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tworzenie tej atmosfery i wspólnie spędzony czas.