BANER.jpg

Intencje Papieskie

Za współczesnych męczenników
Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

Warto odwiedzić

Licznik

 

 

„Poczuj moc pomagania” - dziękujemy

Mówi się, że ofiarowane dobro do nas powróci z podwójną siłą, ale musimy też pamiętać, że pomoc, jaką otrzymaliśmy od innych, musimy przekazać dalej. I tak będzie - obiecujemy. Ofiarowane przez Was dobro przekażemy dalej.

DZIĘKUJEMY tylko tyle i aż tyle możemy powiedzieć.

Brakuje nam słów, by wyrazić naszą wdzięczność i radość. Dziękujemy za wszystkie dary złożone w ramach akcji „Podaruj…”.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że na naszych Parafian i Sympatyków możemy zawsze liczyć, nawet w tak ciężki i trudnych czasach. Przystępując do organizacji tej edycji wiedzieliśmy, że zbiórki w sklepach będą ograniczone i nie uda nam się zebrać tyle darów, co w ubiegłych latach.

Dzisiaj już jesteśmy pewni, że uda nam się przygotować wspaniałe paczki świąteczne. Każda osoba dorosła otrzyma paczkę zawierającą różnorodne produkty spożywcze. Z kolei dzieci otrzymają ciepłe czapki, szaliki, rękawiczki, kolorowanki, bajki, zabawki, gry planszowe, słodycze, które na pewno sprawią im wielką radość i umilą zimowe dni i wieczory spędzane w domu.

Dla nas organizatorów tej edycji Opłatka Maltańskiego ogromną radością, był widok składanych przez Was w kościele darów do paczek świątecznych. Wszystkie chwile zwątpienia, czy damy radę - odchodziły.

Wspólnymi siłami uda nam się wesprzeć osoby najbardziej potrzebujące zamieszkałe na terenie naszej parafii w okresie Świąt Bożego Narodzenia.