BANER.jpg

Intencje Papieskie

Za współczesnych męczenników
Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

Warto odwiedzić

Licznik

?Mały gest, wielka radość??

pod takim hasłem w tym roku odbywała się już 5 edycji akcja ?Podaruj??

Pięty raz i nadal jesteśmy pod ogromym wrażeniem darów i paczek, które do nas spływały. W minioną niedzielę, tj. 1 grudnia zakończyliśmy zbiórkę. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom.

To dzięki Wam możemy zorganizować już 5 edycję Opłatka Maltańskiego w Rzeszowie, zaprosić osoby starsze, samotne, niepełnosprawne, dzieci do stołu wigilijnego, do wspólnego dzielenia się opłatkiem, modlitwy i posiłku. To dzięki Wam możemy przygotować wspaniałe świąteczne paczki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Po raz kolejny Św. Mikołaj podczas Opłatka Maltańskiego spełni marzenia wszystkich dzieci, które wezmą udział w kolacji wigilijnej. W każdej paczce znajdą się artykuły szkolne, gry planszowe, zabawki, ciepłe czapki i szaliki, a także małe co nieco na słodko ;-) Dorośli otrzymają paczki składające się z artykułów spożywczych i małego co nieco na osłodę codziennego życia.

Tekst: Małgorzata Pelc