BANER.jpg

Intencje Papieskie

Za współczesnych męczenników
Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

Warto odwiedzić

Licznik

 

Sprawozdanie z działalności

 

Grupy AA - JEST ROZWIĄZANIE

 

 

            Grupa AA JEST ROZWIĄZANIE nie jest stowarzyszeniem parafialnym, a jednak bardzo wiele zawdzięczamy Duszpasterzom Parafii Garnizonowej, którzy od początku powstania Grupy AA to jest od marca 2014 roku okazują jej przyjaźń i wsparcie. Źródłem tego przyjaznego stosunku jest zrozumienie i tolerancja.

         Jesteśmy wspólnotą mężczyzn i kobiet, którzy dzielą się nawzajem doświadczeniem siłą i nadzieją, aby rozwiązać swój wspólny problem i pomagać innym w wyzdrowieniu.

         AA oferuje akceptację każdemu alkoholikowi.

         W okresie 2 lat istnienia Grupy AA we współpracy z ks. Pawłem i ks. Sebastianem zorganizowaliśmy 4 spotkania otwarte - informacyjne na terenie Parafii Garnizonowej to jest w Jednostkach Wojskowych.

         W Radiu Via mówiliśmy o współpracy z duchownymi Kościoła Garnizonowego na płaszczyźnie pomocy ludziom uzależnionym.

         Spotykamy się w każdą środę o godzinie 17:00 w sali udostępnionej przez Księdza Proboszcza.

         Na dzień dzisiejszy w mityngach uczestnicy od 8 - 15 osób.

         Jako Grupa AA żywimy nadzieję, że będziemy mogli nadal jak dotychczas, występować jako pomocny sprzymierzeniec wszystkich duchownych, którym również leży na sercu sprawa zdrowienia alkoholików.

Z wyrazami wdzięczności i szacunku zdrowiejący Alkoholicy

Rzeszów 28.02.2016 rok